ZDRAVÉ  ZELENINOVÉ  BEDÝNKY       Vám dodává :  zahradník  Jaroslav Janouš, Havraň - Saběnice č.p. 30.  psč 43401 Most

Nabízím zájemcům jednorázový či pravidelný odběr zeleninových bedýnek. Pokud budete mít zájem odebírat  bedýnky plné zdravé zeleniny výhradně z  mé produkce, ozvěte se mi.

 

VYJÍMEČNOST  BEDÝNEK PLNÝCH VITAMÍNŮ.

1) prodávám  výhradně zeleninu, kterou jsem sám vypěstoval. NIC NEPŘEPRODÁVÁM. Tudíž máte jistotu původu zeleniny z  maloprodukce, kterou  Vám poskytne málokdo.

2) zeleninu pěstuji bez chemie, bez chemických postřiků a hnojiv. Jelikož žiji a pěstuji na vesnici (soused mi  každoročně vydatně  zaváží  koňský hnůj  produkovaný 6 hlavým stádem)  jsou mé výpěstky ve skvělé kondici.

3) zeleninu sklízím  brzy ráno v den dodání, některé druhy  necelou hodinu před odjezdem do Mostecké tržnice ''Pod Kosmosem'' kde si ji můžete v sobotu osobně,  vyzvednout k dispozici je od května do října.

4) skladba zeleniny v bedýnce se mění  podle vegetační doby  jednotlivých druhů.

 

JAKÁ JE CENA?

Běžná  přesto že, máte zeleninu OPRAVDU zdravou, vhodnou i pro spotřebu v rodinách s nejmenšími dětmi. Cena velké bedýnky je stanovena na 400,- Kč, nabízím též malou bedýnku za 250,-Kč. A navíc je zde jistota, že pokud objednáte také svoji oblíbenou zeleninu dostanete, nemusíte mít obavy že by jste museli  kupovat jinde a hlavně tzv. chemickou tj. zeleninu nezdravou. Své výpěstky distribujuji v přepravkách, vratná záloha je 150,-Kč /1 kus. Není však podmínkou, můžete si přinést bedýnku vlastní. Pokud si odběratel upraví obsah bedýnky dle svého přání bude mu účtován poplatek 50,- Kč za každou takto odebranou velkou bedýnku a  25,- Kč za bedýnku malou.

 

JAK  ZELENINU OBJEDNAT?

 V sezoně nejlépe prostřednictvím e-mailu. Pokud si pro bedýnku přijedete osobně pište prosím  DEN  PŘEDEM nejpozději do 19 té hodiny, čas odběru si individuelně upřesníme.  V případě požadovaného závozu  V SOBOTU DOPOLEDNE na Mosteckou tržnici  objednávejte prosím opět nejpozději do páteční 19 hodiny. Bedýnku nemusíte odebírat každý týden, můžete objednávat nahodile dle Vaší potřeby.  Množství zeleniny je však limitované, pravidelní odběratelé  jsou tak ve výhodě jelikož bedýnkáře podporuji  více než nahodilý prodej, takže některé   speciální druhy a odrůdy  pěstované v omezeném  množství  jsou  dostupné jen  v bedýnkách. 

 

Dotazy zodpovím na adrese:  zdravebedynky@seznam.cz

případně  na  mobilu    +420 608 822 960

 

Zdravé zeleninové bedýnky   -  Váš   dodavatel : zahradník JaroslavJanouš, Havraň - Saběnice č.p. 30. 43401 Most