ZDRAVÉ  ZELENINOVÉ  BEDÝNKY       Vám dodává :  zahradník  Jaroslav Janouš, Havraň - Saběnice č.p. 30.  psč 43401 Most

 

 

 

 

Zájemcům nabízím jednorázový či pravidelný odběr zeleninových bedýnek. Pokud budete mít zájem odebírat  bedýnky plné zdravé zeleniny výhradně z  mé produkce, ozvěte se mi. Pište prosím na e-mail:

zahradyj@seznam.cz

 

 

 

 

VYJÍMEČNOST  BEDÝNEK PLNÝCH VITAMÍNŮ.

 

 

1) prodávám  výhradně zeleninu, kterou jsem sám vypěstoval. NIC NEPŘEPRODÁVÁM. Tudíž máte jistotu původu zeleniny z  maloprodukce, kterou  Vám poskytne málokdo.

 

 

2) zeleninu pěstuji bez chemie, bez chemických postřiků a hnojiv. Jelikož žiji a pěstuji na vesnici (soused mi  každoročně vydatně  zaváží  koňský hnůj  produkovaný 6 hlavým stádem)  mám výpěstky ve skvělé kondici.

 

 

3) zeleninu sklízím  brzy ráno v den dodání, některé druhy  necelou hodinu před odjezdem do Mostecké tržnice ''Pod Kosmosem'' kde si ji můžete v sobotu osobně,  vyzvednout k dispozici je od května do října.

 

 

4) skladba zeleniny v bedýnce se mění  dle vegetační doby  jednotlivých druhů.

 

 

 

 

JAKÁ JE CENA?

Běžná  přesto že, máte zeleninu OPRAVDU zdravou, vhodnou i pro spotřebu v rodinách s nejmenšími dětmi. Cena velké bedýnky je stanovena na 400,- Kč, nabízím též malou bedýnku za 250,-Kč. A navíc je zde jistota, že pokud objednáte také svoji oblíbenou zeleninu dostanete, nemusíte mít obavy že by jste museli  kupovat jinde a hlavně tzv. chemickou tj. zeleninu nezdravou. Své výpěstky distribujuji v přepravkách, vratná záloha je 150,-Kč /1 kus. Není však podmínkou, můžete si přinést bedýnku vlastní. Pokud si odběratel upraví obsah bedýnky dle svého přání bude mu účtován poplatek 50,- Kč za každou takto odebranou velkou bedýnku a  25,- Kč za bedýnku malou.

 

 

 

Dotazy zodpovím na adrese:  zahradyj@seznam.cz

případně  na  mobilu    +420 608 822 960

 

 

 

 

Zdravé zeleninové bedýnky   -  Váš   dodavatel : zahradník JaroslavJanouš, Havraň - Saběnice č.p. 30. 43401 Most